Wydarzenia

Certyfikat "Zadowolony Pacjent"

Utworzono: 14 maj 2019
Andrzej Piasecki

Szpital im. Bł. Ojca Rafała Chylińskiego w Łodzi będący w strukturach Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi otrzymał w dniu 29.04.2019 Certyfikat "Zadowolony Pacjent". Jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ tym prestiżowym mianem mogą posługiwać się jedynie nieliczne placówki medyczne. Stanowi on zatem uhonorowanie naszych wysiłków na rzecz zapewnienia pacjentom usług medycznych o najwyższych standardach. Szczególnego charakteru temu tytułowi przydaje również fakt, iż udzielany jest on na wniosek samych pacjentów – co stanowi podziękowanie za udzieloną pomoc oraz wyjątkową dbałość o  dobro i zdrowie pacjentów. Ten indywidualny Certyfikat to unikatowy na rynku medycznym wyznacznik przykładnej placówki służby zdrowia, a zarazem to nasze zobowiązanie na przyszłość, swoista zapowiedź dalszych starań nad zapewnieniem naszym pacjentom usług medycznych na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie.

 

Obchody „Światowych Dni Gruźlicy” w Izbie Lekarskiej w Warszawie

Utworzono: 05 kwiecień 2019
Andrzej Piasecki
W dniu 23.03.2019 w ramach obchodów „Światowych Dni Gruźlicy” w Izbie Lekarskiej w Warszawie odbyła się Konferencja, w której uczestniczyli lekarze Oddziału Dziecięcego tutejszego Szpitala. Wykład dotyczących szczepień BCG i niepożądanych odczynów poszczepiennych wygłosiła dr n. med. Anna Pankowska
Stacja Kobiet - 8 marca Dworzec Łódź Fabryczna

Utworzono: 28 luty 2019
Andrzej Piasecki

Konkurs INSPIRACJE 2018 w kategorii „ Profilaktyka i popularyzacja zdrowia”

Utworzono: 20 marzec 2019
Andrzej Piasecki

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, w dniu 7 marca 2019 roku, podczas uroczystej Gali w Katowicach, otrzymał wyróżnienie za zajęcie 5-go miejsca w konkursie INSPIRACJE 2018  w kategorii „ Profilaktyka i popularyzacja zdrowia”, którego organizatorem i pomysłodawcą była firma IDEA Trade we współpracy   z „Dziennikiem Gazeta Prawną”. Przewodniczącym kapituły był dr Marek Tombarkiewicz - dyrektor Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Konkurs promował osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali.

Przedmiotowy konkurs pozwolił na przedstawienie naszej placówki jako propagatora idei profilaktyki w ochronie zdrowia, prowadzącej szerokie działania edukacyjne podczas organizowanych Pikników Pulmonologicznych, skierowanych do mieszkańców województwa łódzkiego.

Informacje na temat Gali znajdują się na stronie  www.szpitalprzyszlości.pl